آرشیو اخبار روز

 • پیشنهاد اتاق بازرگانی ایران در خصوص نرخ خوراک مجتمع های پتروشیمی پیشنهاد اتاق بازرگانی ایران در خصوص نرخ خوراک مجتمع های پتروشیمی اعتراض زنجیره ارزش افزوده در خصوص تغییر نرخ ارز مبادله ای به ارز آزاد برای خوراک مجتمع های پتروشیمی، با بررسی های کارشناسی دقیق و رای اکثریت اعضا پس گرفته شد.
 • ادامه مذاکرات توتال با شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه مذاکرات توتال با شرکت ملی صنایع پتروشیمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی درمورد آخرین اخبار از مذاکره این شرکت با توتال گفت: مذاکره با توتال همچنان ادامه دارد.
 • گواهينامه ملي رعايت حقوق مصرف‌كننده برای ژوبین قاسمی گواهينامه ملي رعايت حقوق مصرف‌كننده برای ژوبین قاسمی گواهينامه ملي رعايت حقوق مصرف‌كننده به ژوبین قاسمی، عضو هیات مدیره انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران رسید.
 • عرضه تولیدات خوشه ها در مرکز فروش تولیدات خوشه ها در ایلام عرضه تولیدات خوشه ها در مرکز فروش تولیدات خوشه ها در ایلام احتراما به اطلاع می رساند کسانی که تمایل دارند در مرکز فروش تولیدات خوشه ها در ایلام شرکت نمایند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با آقای صفایی 09124459351 تماس حاصل نمایند.
 • بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک آسیا برگزار می‌شود بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک آسیا برگزار می‌شود نمایشگاه بین المللی چایناپلاس بزرگترین نمایشگاه پلاستیک و محصولات پتروشیمی و بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک آسیا است که هرسال با برگزاری خود تمام علاقمندان و بازرگانان و بزرگترین شرکتهای این صنعت از ایران و سراسر دنیا را به خود جذب می کند.
 • آتش‌سوزی در پتروشیمی مروارید عسلویه6 مصدوم بر جا گذاشت آتش‌سوزی در پتروشیمی مروارید عسلویه6 مصدوم بر جا گذاشت مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیر عامل و مدیریت بحران سازمان منطقه ویژه پارس گفت: بر اثر آتش‌سوزی در پتروشیمی مروارید عسلویه شش نفر مصدوم شدند.
 • لزوم حرکت هماهنگ صنعت پتروشیمی با جهان لزوم حرکت هماهنگ صنعت پتروشیمی با جهان مدیر کنترل تولید شرکت ملی پتروشیمی با اشاره به شرایط استراتژیکی صنعت پتروشیمی گفت: صنعت پتروشیمی باید بتواند هماهنگ با جهان حرکت کند که برای رسیدن به این هدف الگویی تدوین شد و در این صنعت مورد استفاده قرار گرفت.
 • قیمت مواد پلیمری در بازار امروز +جدول قیمت مواد پلیمری در بازار امروز +جدول قیمت مواد پلیمری و پلاستیکی در بازار امروز دوشنبه 9اسفند به شرح جدول زیر است.
 • ساحل پلاستیکی در هاوایی +عکس ساحل پلاستیکی در هاوایی +عکس یکی از جنوبی ترین نقاط جزیره بزرگ هاوایی، ساحل کامیلو است که جریان های اقیانوس انواع زباله را از شمال غربی اقیانوس آرام همراه می آورد و در آن تخلیه می کند.
 • اطلاعیه وزارت صنعت در باره نمایشگاه چین اطلاعیه وزارت صنعت در باره نمایشگاه چین وزارت صنعت معدن و تجارت درباره شرایط نمایشگاه چین اطلاعیه ای خطاب به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کلیه استانها و کلیه تشکل های صادراتی ملی و استانی صادر کرد که متن این اطلاعیه را در ادامه می خوانید.
 • آخرین قیمت ها از بازار سکه و ارز +جدول آخرین قیمت ها از بازار سکه و ارز +جدول به گزارش اسو پلاست، بانک مرکزی نرخ انواع ارز را در بازار امروز اعلام کرد. بر این اساس دلار با ۱ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، 32هزار و 404ریال ، پوند انگلیس با 64ریال کاهش قیمت ، 40هزار و 267ریال، یورو با 7ریال افزایش قیمت، 34هزار و 230ریال ارزش گذاری شد. همچنین سکه تمام طرح جدید با کاهش ۲۰۰۰ تومانی قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۲۰۶ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با روند کاهشی قیمت به کانال ۱۱6 هزار تومان بازگشت.
 • تولید کنندگان را ارج دهیم تولید کنندگان را ارج دهیم فرهاد امینی معتقد است که نوسانات قیمت در خصوص مواد اولیه موجب می شود که تولید کننده نتواند تصمیم گیری درستی را در طولانی مدت داشته باشد. وی می گوید باید تولید کننده را به عنوان یک ارزش دید و قدر این ارزش را دانست.
 • لزوم اجرای آزمون‌های غیرمخرب در نفت و پتروشیمی لزوم اجرای آزمون‌های غیرمخرب در نفت و پتروشیمی دبیر چهارمین کنفرانس بین المللی آزمونهای غیرمخرب خواستار استفاده از آزمونهای غیرمخرب در بسیاری از حوزه‌ها همچون حمل و نقل ریلی، حمل ونقل هوایی، نفت، گاز، پتروشیمی و نیز ایمنی شهری شد.
 • چین بزرگترین خریدار و فروشنده کالا به ایران چین بزرگترین خریدار و فروشنده کالا به ایران میزان مبادلات تجاری ایران در ۱۱ ماه ابتدایی امسال نشان می دهد چین همزمان بزرگترین خریدار کالای ایرانی و از سوی دیگر مهمترین کشور صادرکننده کالا به ایران است.
 • قیمت مواد پلیمری در بازار امروز یکشنبه 8اسفند+جدول قیمت مواد پلیمری در بازار امروز یکشنبه 8اسفند+جدول انجمن صنایع همگن پلاستیک- قیمت مواد پلیمری و پلاستیک در بازار امروز به شرح جدول زیر است.
 • نرخ سکه و ارز در بازار امروز/قیمت نیم سکه 19هزار تومان افزایش یافت +جدول نرخ سکه و ارز در بازار امروز/قیمت نیم سکه 19هزار تومان افزایش یافت +جدول به گزارش اسو پلاست، بر اساس اعلام بانک مرکزی نرخ انواع ارز امروز نسبت به روز گذشته بدون تغییر ماند. بر این اساس نرخ دلار 32هزار و 405ریال، پوند انگلیس، 40هزار و 380ریال و یورو نیز، 34هزار و 223ریال ارزش‌گذاری شد. همچنین قیمت سکه تمام بهار طرح جدید یک میلیون 181هزار تومان ، طرح قدیم یک میلیون و 210هزار تومان، نیم سکه 685هزار تومان، ربع سکه 386هزار تومان و سکه گرمی 233هزار تومان شد.
 • لزوم تولید تکنولوژی با ارزش افزوده بالا در صنعت پتروشیمی لزوم تولید تکنولوژی با ارزش افزوده بالا در صنعت پتروشیمی مرضیه شاهدایی، معاون وزیر نفت رکورد بین‌المللی، رشد دانش فنی و تکنولوژی بالا در کشورهای دیگر را از جمله تهدیدهای صنعت پتروشیمی دانست و گفت: باید بتوانیم تکنولوژی با ارزش افزوده بالا در کشور تولید کنیم.
 • زمزمه مجدد خروج محصولات پتروشیمی از بورس کالا این بار در انجمن کارفرمایی زمزمه مجدد خروج محصولات پتروشیمی از بورس کالا این بار در انجمن کارفرمایی براساس مصوبه شورای رقابت عرضه و خرید محصولات پتروشیمی باید در بورس کالا صورت بپذیرد و چندی پیش شورای رقابت هم ممنوعیت خروج محصولات پتروشیمی از بورس کالا را تشدید کرد. اما هر از چندگاهی بحث خروج محصولات پتروشیمی از بورس کالا به میان می آید و نظرات مختلفی در مورد آن ارائه می شود حالا هنوز شش ماه از ابلاغ دستورالعمل شورای رقابت برای الزام بی چون و چرای عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالا سپری نشده که دوباره با تحرک برخی فعالان پتروشیمی زمزمه خروج از این بازار و دور زدن مصوبه شورای رقابت شنیده می
 • بازار محصولات پتروشیمی در روزهای پایانی سال به چه سمتی می رود؟ بازار محصولات پتروشیمی در روزهای پایانی سال به چه سمتی می رود؟ آخرین ماه سال جاری در حالی سچری مس شود که با توجه به شرایط حاکم بر اقتصاد جهان و تاثیر آن بر بازارهای کالایی، افزایش قیمت‌های جهانی برای اکثر کالاها رقم خورده است و محصولات پتروشیمی هم از این قاعده مستثنی نیستند.
 • ادامه جهش قیمت نفت ایران برای دومین هفته متوالی ادامه جهش قیمت نفت ایران برای دومین هفته متوالی در پی ادامه روند صعودی قیمت نفت در بازارهای جهانی قیمت شاخص های معتبر جهانی با افزایش روبرو شد. در همین رابطه بهای نفت سنگین ایران برای دومین هفته متوالی با ثبت بالاترین افزایش قیمت، در محدوده بالاتر از ۵۳ دلار در هر بشکه در بازار به فروش رسید.

 

نماشگاه دوسلدورف اینتر پک با ایوار

نمايشگاه بين المللي صنعت پلاستيك،لاستيك و تجهيزات وابسته اصفهان