آرشیو اخبار

 • قیمت سکه و ارز در بازار امروز 23 بهمن ماه +جدول قیمت سکه و ارز در بازار امروز 23 بهمن ماه +جدول انجمن صنایع همگن پلاستیک- بانک مرکزی نرخ ارزها را در مرکز مبادلات اعلام کرد. بر این اساس دلار با ۴ ریال افزایش قیمت نسبت به آخرین روز هفته گذشته، ۳۲ هزار و ۳۸۰ ریال، پوند انگلیس با ۷۴ ریال کاهش قیمت ، ۴۰ هزار و ۴۳۶ ریال و یورو با ۱۳۹ ریال کاهش قیمت، ۳۴ هزار و ۴۶۱ ریال ارزش گذاری شد. همچنین نرخ دلار در بازار آزاد38340 و یورو نیز 41770اعلام شد. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدیددر بازار یک میلیون و ۱۷۶ هزار تومان ، طرح قدیم یک میلیون و ۱۹۹ هزار تومان، نیم سکه 636 هزار تومان شد.
 • سود 30درصدی پتروشیمی ها با نرخ جدید خوراک سود 30درصدی پتروشیمی ها با نرخ جدید خوراک معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی درباره شیوه قیمت گذاری و تخصیص خوراک به مجتمع های پتروشیمی گفت: قیمت گذاری خوراک با حاشیه سود ٢٥ تا ٣٠ درصدی به غیر از خوراک های مایع در نظرگرفته شده است به نحوی که شرکت ها با ضرر مواجه نشوند.
 • جزئیات عرضه اقلام پتروشیمی بورس کالا در تاریخ 23 بهمن+جدول جزئیات عرضه اقلام پتروشیمی بورس کالا در تاریخ 23 بهمن+جدول انجمن صنایع همگن پلاستیک- جزئیات عرضه اقلام پتروشیمی بورس کالا در تاریخ 23 بهمن اعلام شد.
 • شرکت هایی که در صف سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران هستند کدامند؟ شرکت هایی که در صف سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران هستند کدامند؟ یکی از ویژگی های صنعت پتروشیمی، وابستگی این صنعت به روابط بین المللی است، روابطی که هرچند تحریم ها روی آن سایه انداخته بود اما به نظر می رسد برجام سایه تحریم ها را از سر پتروشیمی ایران کم کرده و بسیاری از شرکت های اروپایی تمایل به سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران را دارند.
 • ادامه حوادث سریالی/حادثه ای دیگر اینبار در پتروشیمی انتخاب ادامه حوادث سریالی/حادثه ای دیگر اینبار در پتروشیمی انتخاب مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به آتش سوزی جزئی در پتروشیمی انتخاب گفت: علت این حادثه اتصالی برق در یکی از مخازن ذخیره سازی خوراک بود.
 • نمایشگاه جهانی تخصصی ماشین‌آلات مستعمل جهان ReTec از 25 تا 27 آوریل سال 2017 (5 تا 7 اردیبهشت 1396) نمایشگاه جهانی تخصصی ماشین‌آلات مستعمل جهان ReTec از 25 تا 27 آوریل سال 2017 (5 تا 7 اردیبهشت 1396) به اطلاع می‌رساند، نمایشگاه جهانی تخصصی ماشین‌آلات مستعمل جهان ReTec از 25 تا 27 آوریل سال 2017 (5 تا 7 اردیبهشت 1396) همزمان با برگزاری نمایشگاه صنعت هانوفر ، در شهرآگزبورگ آلمان برگزار‌می‌شود. نمایشگاهی مرتبط با تمام صنایع: نمایشگاه ReTec، در این دوره نیز به‌عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه تخصصی ماشین‌آلات مستعمل جهان و تنها نمایشگاهی که در چنین گستره‌ی وسیعی از صنایع مختلف فعالیت دارد، مجموعه‌ای گسترده و متنوع از خطوط تولید و ماشین‌آلات مستعمل در زمینه‌های صنعتی مختلف را برای بازدیدکنندگان گردهم‌آو
 • بهره برداری از سه واحد صنعتی در شهرک شکوهیه بهره برداری از سه واحد صنعتی در شهرک شکوهیه سه واحد صنعتی با اعتباری بالغ بر 257 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 145 تن، روز چهارشنبه همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور محمد تقی کره ای معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار قم و جمعی از مسئولان استانی در شهرک صنعتی شکوهیه قم به بهره برداری رسید.
 • قیمت مواد پلیمری در بازار امروز +جدول قیمت مواد پلیمری در بازار امروز +جدول انجمن صنایع همگن پلاستیک- قیمت مواد پلیمری , پلاستیک در بازار امروز 20 بهمن به شرح جدول زیر است.
 • کارخانه شماره دو گرانول معصوم به بهره برداری رسید کارخانه شماره دو گرانول معصوم به بهره برداری رسید صبح امروز با حضور جمعی از مسوولان دولتی کارخانه شماره 2 شرکت گرانول معصوم به بهره برداری رسید.
 • آخرین قیمت ها از بازار سکه و ارز +جدول آخرین قیمت ها از بازار سکه و ارز +جدول انجمن صنایع همگن پلاستیک- قیمت دلار امروز در مرکز مبادلات 32379، یورو 34597و پوند 34597 و نرخ دلار در بازار آزاد 38280 و یورو 42090 شد. همچنین نرخ سکه تمام طرح جدید در بازار امروز با کاهش ۳۰۰۰ تومانی قیمت در مقایسه با روز گدشته یک میلیون و ۲۰۷ هزار تومان، نیم سکه و ربع سکه با افزایش قیمت ۱۰۰۰ تومانی و ۴۰۰۰ تومانی، ۶۴۵ و ۳۴۶ هزار تومان شد.
 • پتروشیمی ها در ۱۰ ماهه امسال چه کردند؟ پتروشیمی ها در ۱۰ ماهه امسال چه کردند؟ گزارش های آماری عملکرد کل صنعت پتروشیمی نشان می دهد، مجموع کل تولید در ده ماهه امسال۴۲٫۱۰۷ میلیون تن بود که در حدود چهار میلیون و ۵۰ هزار تن سهم تولید در دی ماه است. همچنین در بخش صادرات پتروشیمی نیز سهم ماهشهر ۴ میلیون و ۲۸۱ هزار تن، سهم عسلویه ۹ میلیون و ۶۵۶ هزار تن و سهم مجتمع های سایر مناطق کشور ۳ میلیون و ۲۳ هزار تن بوده است.
 • صف بانک های معتبر جهانی برای سرمایه گذاری در پتروشیمی ایران صف بانک های معتبر جهانی برای سرمایه گذاری در پتروشیمی ایران مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از تکمیل خط لوله اتیلن غرب تا اسفندماه خبر داد و گفت: پس از برجام بانک های جهانی درجه یک برای تضمین سرمایه گذاری در ایران ابراز تمایل کرده اند.
 • جزئیات عرضه اقلام پتروشیمی امروز بورس کالا +جدول جزئیات عرضه اقلام پتروشیمی امروز بورس کالا +جدول انجمن صنایع همگن پلاستیک- جزئیات عرضه اقلام پتروشیمی در بورس کالا در تاریخ 95/11/20
 • کلاس آموزشی اسناد تجاری کلاس آموزشی اسناد تجاری به استحضار می رساند سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با همکاری موسسه آتیه داران روماک کلاس آموزشی با عنوان اسناد تجاری در روز سه شنبه مورخ 1395/11/26 از ساعت 9 الی 13 در محل ساختمان مرکزی وزارتخانه بلوار کشاورز خیابان نادری برگزار می نمایند. علاقه مندان می توانند به شماره تلفن های 77493120 و 7761665 تماس حاصل نمایند.
 • دعوت به چهاردهمین جشنواره تولید ملی - افتخار ملی دعوت به چهاردهمین جشنواره تولید ملی - افتخار ملی به استحضار اعضای محترم انجمن صنایع همگن پلاستیک می رساند خانه صنعت، معدن و تجارت ایران چهاردهمین جشنواره تولید ملی - افتخار ملی را در مرکز همایش های صداوسیما روز یکشنبه مورخ 1395/12/1 ساعت 17:00 برگزار می نماید، لذا از علاقه مندان و اعضای محترم که تمایل دارند در این جشنواره شرکت نمایند تقاضا می شود تا تاریخ 95/11/23 به دفتر انجمن شماره 88757211-13 داخلی 3 تماس نمائید.
 • قیمت مواد پلیمری در بازار امروز +جدول قیمت مواد پلیمری در بازار امروز +جدول قیمت روزانه مواد پلیمری و پلاستیک در بازار امروز 19بهمن اعلام شد.
 • جزئیات نحوه پرداخت عیدی و پاداش کارگران ساعتی و پاره‌وقت جزئیات نحوه پرداخت عیدی و پاداش کارگران ساعتی و پاره‌وقت یک فعال بازار کار در بیان جزئیات نحوه محاسبه عیدی کارگران پاره وقت و ساعتی در پایان سال گفت: مطابق ماده ۳۹قانون کار، مزد و مزایای کارگرانی که به صورت نیمه وقت یا کمتر از ساعات قانونی کار کرده‌اند، به نسبت ساعات کار محاسبه و پرداخت می‌شود.
 • خبر خوش ارزی برای صادرکنندگان خبر خوش ارزی برای صادرکنندگان رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه اکثر خواسته‌های بخش خصوصی از دولت به نتیجه رسیده است،گفت: سود تسعیر ارز صادراتی از مالیات و عوارض معاف شد.
 • قیمت سکه و ارز در بازار امروز سه شنبه19بهمن +جدول قیمت سکه و ارز در بازار امروز سه شنبه19بهمن +جدول انجمن صنایع همگن پلاستیک- بانک مرکزی همه روزه نرخ رسمی ارزهای موجود در مرکز مبادلات ارزی را اعلام می‌کند. بر این اساس نرخ رسمی دلار آمریکا با افزایش چهار ریالی به ۳۲ هزار و ۳۷۵ ریال و یورو با کاهش ۲۲۸ ریالی به ۳۴ هزار و ۶۷۱ ریال رسیده است. همچنین نرخ دلار در بازار آزاد به 38هزار و350 و یورو 42هزار و 400 رسید. همچنین نرخ سکه تمام در بازار امروز یک میلیون و 178هزار تومان ، نیم سکه 6440000هزار تومان، ربع سکه 3420000هزار تومان و سکه گرمی 216هزار تومان است.
 • بورس کالای ایران میزبان عرضه 94هزار تن فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران میزبان عرضه 94هزار تن فرآورده های نفتی و پتروشیمی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز سه شنبه 19 بهمن ماه میزبان عرضه 94 هزار و 507 تن انواع مواد پلیمری، قیر، لوب کات، بنزن و وکیوم باتوم است.