آرشیو اخبار انجمن

 • لیست اعضای انجمن که می توانند در انتخابات مجمع عمومی بطور فوق العاده شرکت کنند لیست اعضای انجمن که می توانند در انتخابات مجمع عمومی بطور فوق العاده شرکت کنند لیست اعضای انجمن که می توانند در انتخابات مجمع عمومی بطور فوق العاده شرکت کنند
 • لیست بدهکاران انجمن به همراه میزان بدهی تا پایان سال 1394 لیست بدهکاران انجمن به همراه میزان بدهی تا پایان سال 1394 احتراما به استحضار می رساند باتوجه به انتخابات مجمع نوبت دوم عادی بطور فوق العاده انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران در 4 دی ماه 1395، لیست افراد بدهکاری که حق عضویت خود رو پرداخت ننموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد. لذا در صورت داشتن اسناد مثبته پرداختی خواهشمند است اقدامات لازم را در خصوص تسویه حساب یا ارائه اسناد مربوط به پرداخت حق عضویت به حسابداری انجمن ارسال نمائید.
 • اطلاعیه شرکت در مجمع عمومی عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران اطلاعیه شرکت در مجمع عمومی عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم انجمن به منظور انتخاب اعضاء جدید هیئت مدیره و بازرس انجمن، راس ساعت 14.30 روزشنبه 4/10/95، در محل اتاق بازرگانی، صنعت، معدن وکشاورزی تهران به نشانی : تهران ،خيابان خالد اسلامبولي (وزرا) ،روبروي خيابان بيست و يکم ، شماره 82 برگزار خواهد شد.
 • سوابق تحصیلی و کاری علیرضا ترک سوابق تحصیلی و کاری علیرضا ترک با توجه به این‌که انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران به چند قدمی ششمین دوره انتخابات مجمع نزدیک می‌شود، روابط عمومی انجمن اقدام به نشر سوابق تحصیلی و کاری کاندیدای این دوره مجمع کرده است. از این‌رو، سوابق گوناگون علیرضا ترک، یکی از کاندیدای دوره پیش رو به شرح ذیل می‌آید.
 • داشتن یا نداشتن، مسئله این است داشتن یا نداشتن، مسئله این است هشتمین مجمع عمومی انجمن لوله و اتصالات پی‌وی‌سی با شناخت اعضای هیات مدیره جدید خود و البته تکرار داستان همیشگی داشتن یا نداشتن حق رای به دلیل پرداخت نکردن حق عضویت برگزار شد.
 • موضوع صادرات در ایران بسیار پیچیده است موضوع صادرات در ایران بسیار پیچیده است « مسئله صادرات بسیار پیچیده است. به هرحال باید در قیمت و کیفیت رقابت کنیم و همچنین مسئله انتقال پول هم مطرح است که متاسفانه کشور ما دچار مشکلاتی در این زمینه است.» این را فرید فاطمی مدیرعامل شرکت «همارا» می گوید. او که از تولید کنندگان محصولات لوازم خانگی به شمار می‌رود، در حوزه قطعات یدکی خودرو نیز فعالیت‌هایی داشته و دارد. برگزاری شانزدهمین دوره نمایشگاه لوازم خانگی بهانه‌ای شد تا با او به گفت‌وگو بنشینیم. فاطمی در گفتوگو با خبرنگار اسوپلاست که مشروح آن را در دویست و چهل و چهارمین شماره نشریه
 • لیست اعضای بدهکار انجمن از سالیان گذشته لیست اعضای بدهکار انجمن از سالیان گذشته لیست اعضائیکه حق عضویت خود را از سال 1394 و ماقبل را پرداخت ننموده اند.از اعضای محترم تقاضا میشود اگر در خصوص لیست منتشر شده نظراتی دارند با دفتر انجمن تماس حاصل نمایند.
 • باید ضایعات قطعات تولیدی را به صفر برسانیم باید ضایعات قطعات تولیدی را به صفر برسانیم شهروز ضرابی‌ها می‌گوید اگر نگاهی به دلایل مشکلات مالی برخی واحدهای تولیدی داشته باشیم، متوجه می‌شویم که بخش عمده این مشکلات به غیرقابل کنترل بودن ضایعات آن‌ها بازمی‌گردد که خود این مسئله سبب کاهش بازدهی می‌شود، از این رو باید ضایعات را به صفر برسانیم.
 • شماره 242نشریه صنایع همگن پلاستیک برای دریافت در اختیار مخاطبان قرار گرفت شماره 242نشریه صنایع همگن پلاستیک برای دریافت در اختیار مخاطبان قرار گرفت مخاطبان محترم نشریه صنایع همگن پلاستیک می توانند از این پست برای دریافت فایل PDF نشریه اقدام کنند.
 • تمایل شرکت‌های خارجی برای ورود به ایران بیشتر شده است تمایل شرکت‌های خارجی برای ورود به ایران بیشتر شده است علی چنگی، مدیرعامل شرکت صنایع چراغ اتومبیل مدرن با اشاره به دوران پیش و پسا برجام معتقد است بعد از به نتیجه رسیدن برجام، آسمان تا حدودی برای صنعت‌گران آبی‌تر شده است تا جایی که شاهد تمایل شرکت‌های خارجی برای ورود به ایران هستیم.
 • لیست اعضای انجمن که می توانند در انتخابات مجمع عمومی بطور فوق العاده شرکت کنند لیست اعضای انجمن که می توانند در انتخابات مجمع عمومی بطور فوق العاده شرکت کنند لیست اعضای انجمن که حق عضویت سال 1394 خود را پرداخته اند و می توانند در انتخابات شرکت کنند
 • متدهای ایرانی با قالب‌های چینی متدهای ایرانی با قالب‌های چینی آن‌چه پاسخ‌ها را خوشایند من می‌کرد، ظاهر زیبای محصولات بر پایه متدهای ایرانی کالاهای پلاستیکی به اذعان مدیران شرکت‌ها بود که البته با قالب‌های چینی گره خورده بود.
 • دولت با رفع موانع کمک بزرگی به صنعت خواهد کرد دولت با رفع موانع کمک بزرگی به صنعت خواهد کرد «واردات نه تنها به تولید داخلی آسیب نمی زند بلکه موجب می شود که به واسطه رقابت، کیفیت محصولات داخلی بهبود یابد.» این را بهروز توحیدی، مدیرعامل شرکت «پایون فام آراد» در گفتوگو با اسو پلاست می گوید. او که معتقد است صنعتگری که مشکل بیمه و مالیات و شهرداری و.. نداشته باشد می تواند به نحو احسنت کار خود را انجام دهد، در گفت وگوی پیش رو به بررسی شرایط صنعت و مشکلات موجود در این حوزه می‌پردازد.
 • لیست اعضای انجمن که می توانند در انتخابات مجمع عمومی بطور فوق العاده شرکت کنند لیست اعضای انجمن که می توانند در انتخابات مجمع عمومی بطور فوق العاده شرکت کنند لیست اعضای انجمن که حق عضویت سال 1394 خود را پرداخته اند و می توانند در انتخابات شرکت کنند
 • نگاهی به کربنات‌کلسیم و چگونگی تولید و کاربردهای آن نگاهی به کربنات‌کلسیم و چگونگی تولید و کاربردهای آن اگر اهل رصد گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی حوزه پلیمر و زیرشاخه آن پلاستیک باشید، به حتم این روزها بسیار درباره کربنات‌کلسیم، فواید و مضرات آن دیده و خوانده‌اید. بحثی که چندی پیش در گروه تلگرامی انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران بین برخی از صاحب‌نظران این حوزه کلید خورد و در گروه‌هایی چون مستربچ بهزادی ادامه پیدا کرد.
 • اتفاقات خوبی در راه است اتفاقات خوبی در راه است محمودرضا علی نقیان، مدیر بازرگانی شرکت نیوسازپلیمرایران در گفت و گو با خبرنگار اسوپلاست، معتقد است که اتفاق های خوبی برای صنایع و تولیدکنندگان در راه است. او که از فعالان حوزه تولید انواع قطعات لاستیکی، پلاستیکی در زمینه های خودرویی، نفت و گاز، لوازم خانگی، صنعت ساختمان و.... است در گفت‌وگویی که برشی از آن را می‌خوانید، مشکلات پیش روی تولیدکنندگان را تشریح کرده است.
 • توصیه‌های علیرضا میربلوک درباره استفاده از ظروف یکبار مصرف توصیه‌های علیرضا میربلوک درباره استفاده از ظروف یکبار مصرف علیرضا میربلوک، دانش‌آموخته صنعت پلیمر که در دایره پژوهشگران این حوزه نیز قرار دارد با حضور در رادیو اقتصاد به توصیه‌هایی در زمینه استفاده از ظروف یک‌بار مصرف پرداخت و با تاکید بر این‌که ظروف یک‌بار مصرف باید نشان استاندارد داشته باشند، گفت: مصرف کنندگان حتما به صورت بستهای ظروف را خریداری کنند.
 • بایدها و نبایدهای استفاده از ظروف یکبار مصرف درمراسم اربعین بایدها و نبایدهای استفاده از ظروف یکبار مصرف درمراسم اربعین برنامه رادیو اقتصاد با موضوع ”بایدها و نبایدهای استفاده از ظروف یکبار مصرف ” به بهانه ی اربعین حسینی در تاریخ روز جمعه ۲۸ آبان ماه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸به صورت زنده پخش می شود
 • پیام تسلیت هیات‌مدیره انجمن به رسول پایدار مقدم پیام تسلیت هیات‌مدیره انجمن به رسول پایدار مقدم انجمن همگن پلاستیک استان تهران طی ارسال پیامی درگذشت والده آقای رسول پایدار مقدم را به ایشان تسلیت می‌گوید.
 • قیمت مواد پلیمری دربازار آزاد قیمت مواد پلیمری دربازار آزاد قیمت مواد پلیمری در بازار آزاد و به صورت نقدی تا ساعت 13 به شرح ذیل اعلام شده است.