آرشیو اخبار انجمن
...45678910...

 • موضوع صادرات در ایران بسیار پیچیده است موضوع صادرات در ایران بسیار پیچیده است « مسئله صادرات بسیار پیچیده است. به هرحال باید در قیمت و کیفیت رقابت کنیم و همچنین مسئله انتقال پول هم مطرح است که متاسفانه کشور ما دچار مشکلاتی در این زمینه است.» این را فرید فاطمی مدیرعامل شرکت «همارا» می گوید. او که از تولید کنندگان محصولات لوازم خانگی به شمار می‌رود، در حوزه قطعات یدکی خودرو نیز فعالیت‌هایی داشته و دارد. برگزاری شانزدهمین دوره نمایشگاه لوازم خانگی بهانه‌ای شد تا با او به گفت‌وگو بنشینیم. فاطمی در گفتوگو با خبرنگار اسوپلاست که مشروح آن را در دویست و چهل و چهارمین شماره نشریه
 • لیست اعضای بدهکار انجمن از سالیان گذشته لیست اعضای بدهکار انجمن از سالیان گذشته لیست اعضائیکه حق عضویت خود را از سال 1394 و ماقبل را پرداخت ننموده اند.از اعضای محترم تقاضا میشود اگر در خصوص لیست منتشر شده نظراتی دارند با دفتر انجمن تماس حاصل نمایند.
 • باید ضایعات قطعات تولیدی را به صفر برسانیم باید ضایعات قطعات تولیدی را به صفر برسانیم شهروز ضرابی‌ها می‌گوید اگر نگاهی به دلایل مشکلات مالی برخی واحدهای تولیدی داشته باشیم، متوجه می‌شویم که بخش عمده این مشکلات به غیرقابل کنترل بودن ضایعات آن‌ها بازمی‌گردد که خود این مسئله سبب کاهش بازدهی می‌شود، از این رو باید ضایعات را به صفر برسانیم.
 • شماره 242نشریه صنایع همگن پلاستیک برای دریافت در اختیار مخاطبان قرار گرفت شماره 242نشریه صنایع همگن پلاستیک برای دریافت در اختیار مخاطبان قرار گرفت مخاطبان محترم نشریه صنایع همگن پلاستیک می توانند از این پست برای دریافت فایل PDF نشریه اقدام کنند.
 • تمایل شرکت‌های خارجی برای ورود به ایران بیشتر شده است تمایل شرکت‌های خارجی برای ورود به ایران بیشتر شده است علی چنگی، مدیرعامل شرکت صنایع چراغ اتومبیل مدرن با اشاره به دوران پیش و پسا برجام معتقد است بعد از به نتیجه رسیدن برجام، آسمان تا حدودی برای صنعت‌گران آبی‌تر شده است تا جایی که شاهد تمایل شرکت‌های خارجی برای ورود به ایران هستیم.
 • لیست اعضای انجمن که می توانند در انتخابات مجمع عمومی بطور فوق العاده شرکت کنند لیست اعضای انجمن که می توانند در انتخابات مجمع عمومی بطور فوق العاده شرکت کنند لیست اعضای انجمن که حق عضویت سال 1394 خود را پرداخته اند و می توانند در انتخابات شرکت کنند
 • متدهای ایرانی با قالب‌های چینی متدهای ایرانی با قالب‌های چینی آن‌چه پاسخ‌ها را خوشایند من می‌کرد، ظاهر زیبای محصولات بر پایه متدهای ایرانی کالاهای پلاستیکی به اذعان مدیران شرکت‌ها بود که البته با قالب‌های چینی گره خورده بود.
 • دولت با رفع موانع کمک بزرگی به صنعت خواهد کرد دولت با رفع موانع کمک بزرگی به صنعت خواهد کرد «واردات نه تنها به تولید داخلی آسیب نمی زند بلکه موجب می شود که به واسطه رقابت، کیفیت محصولات داخلی بهبود یابد.» این را بهروز توحیدی، مدیرعامل شرکت «پایون فام آراد» در گفتوگو با اسو پلاست می گوید. او که معتقد است صنعتگری که مشکل بیمه و مالیات و شهرداری و.. نداشته باشد می تواند به نحو احسنت کار خود را انجام دهد، در گفت وگوی پیش رو به بررسی شرایط صنعت و مشکلات موجود در این حوزه می‌پردازد.
 • لیست اعضای انجمن که می توانند در انتخابات مجمع عمومی بطور فوق العاده شرکت کنند لیست اعضای انجمن که می توانند در انتخابات مجمع عمومی بطور فوق العاده شرکت کنند لیست اعضای انجمن که حق عضویت سال 1394 خود را پرداخته اند و می توانند در انتخابات شرکت کنند
 • نگاهی به کربنات‌کلسیم و چگونگی تولید و کاربردهای آن نگاهی به کربنات‌کلسیم و چگونگی تولید و کاربردهای آن اگر اهل رصد گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی حوزه پلیمر و زیرشاخه آن پلاستیک باشید، به حتم این روزها بسیار درباره کربنات‌کلسیم، فواید و مضرات آن دیده و خوانده‌اید. بحثی که چندی پیش در گروه تلگرامی انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران بین برخی از صاحب‌نظران این حوزه کلید خورد و در گروه‌هایی چون مستربچ بهزادی ادامه پیدا کرد.
 • اتفاقات خوبی در راه است اتفاقات خوبی در راه است محمودرضا علی نقیان، مدیر بازرگانی شرکت نیوسازپلیمرایران در گفت و گو با خبرنگار اسوپلاست، معتقد است که اتفاق های خوبی برای صنایع و تولیدکنندگان در راه است. او که از فعالان حوزه تولید انواع قطعات لاستیکی، پلاستیکی در زمینه های خودرویی، نفت و گاز، لوازم خانگی، صنعت ساختمان و.... است در گفت‌وگویی که برشی از آن را می‌خوانید، مشکلات پیش روی تولیدکنندگان را تشریح کرده است.
 • توصیه‌های علیرضا میربلوک درباره استفاده از ظروف یکبار مصرف توصیه‌های علیرضا میربلوک درباره استفاده از ظروف یکبار مصرف علیرضا میربلوک، دانش‌آموخته صنعت پلیمر که در دایره پژوهشگران این حوزه نیز قرار دارد با حضور در رادیو اقتصاد به توصیه‌هایی در زمینه استفاده از ظروف یک‌بار مصرف پرداخت و با تاکید بر این‌که ظروف یک‌بار مصرف باید نشان استاندارد داشته باشند، گفت: مصرف کنندگان حتما به صورت بستهای ظروف را خریداری کنند.
 • بایدها و نبایدهای استفاده از ظروف یکبار مصرف درمراسم اربعین بایدها و نبایدهای استفاده از ظروف یکبار مصرف درمراسم اربعین برنامه رادیو اقتصاد با موضوع ”بایدها و نبایدهای استفاده از ظروف یکبار مصرف ” به بهانه ی اربعین حسینی در تاریخ روز جمعه ۲۸ آبان ماه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸به صورت زنده پخش می شود
 • پیام تسلیت هیات‌مدیره انجمن به رسول پایدار مقدم پیام تسلیت هیات‌مدیره انجمن به رسول پایدار مقدم انجمن همگن پلاستیک استان تهران طی ارسال پیامی درگذشت والده آقای رسول پایدار مقدم را به ایشان تسلیت می‌گوید.
 • قیمت مواد پلیمری دربازار آزاد قیمت مواد پلیمری دربازار آزاد قیمت مواد پلیمری در بازار آزاد و به صورت نقدی تا ساعت 13 به شرح ذیل اعلام شده است.
 • نقد پورقاضی بر الگوی تامین مالی مرکز پژوهش‌های مجلس نقد پورقاضی بر الگوی تامین مالی مرکز پژوهش‌های مجلس مهدی پورقاضی معتقد است الگوی تامین مالی مرکز پژوهش‌های مجلس، دو موضوع اصلی را نادیده انگاشته است؛ نخست اینکه با ایجاد صندوق ضمانت به واحدهایی کمک می‌شود که بانک از اعطای تسهیلات به آن امتناع کرده است و دیگر این که تعدادی زیادی از بنگاه‌ها رقابت‌پذیر نیستند و براساس رانت شکل گرفته‌اند.
 • عضویت علیرضا میربلوک بلامانع است عضویت علیرضا میربلوک بلامانع است نامه وزارت صنعت، معدن و تجارت و پیرو آن ماده 6 اساس نامه انجمن همگن، عضویت علیرضا میربلوک در هیات مدیره انجمن را بلامانع عنوان می‌کند.
 • برنامه 5 ماه اخیر نمایشگاه‌های خارجی اعلام شد برنامه 5 ماه اخیر نمایشگاه‌های خارجی اعلام شد در راستای سهولت برنامه‌ریزی برای صادرات، برنامه نمایشگاه‌های خارج از کشور پنج ماه پیش رو از سوی سازمان توسعه تجارت و توسط پروین نباتی، مدیر کل صنایع شیمیایی و سلولزی اعلام شد.
 • تجلیل وزیر صنعت از چهار شرکت فعال صنایع پلیمر تجلیل وزیر صنعت از چهار شرکت فعال صنایع پلیمر محمد رضا نعمت زاده در دهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان کشور از برخی صنعتگران و کارآفرینان برتر کشور تقدیر به عمل آورد که در میان آنان نام تنی چند از فعالان عرصه پلیمر هم به چشم می‌خورد.
 • جوانان صنعت‌گر، اعتماد به محصولات داخلی را بازگردانند جوانان صنعت‌گر، اعتماد به محصولات داخلی را بازگردانند حسن روحانی اظهار امیدواری می‌کند تا با همت جوانان صنعتگر و تدبیر و تلاش دولت ودر کنار بهره برداری از فرصت ها و ایجاد ظرفیت های تازه، اعتماد عمومی به تولید کنندگان و محصولات ایرانی افزایش پیدا کند تا در راستای آن اقتدار اقتصادی ایران در منطقه و جهان تثبیت شود.

 

نماشگاه دوسلدورف اینتر پک با ایوار