آرشیو اخبار

 • حمایت از تاجران به جای تولیدکننده حمایت از تاجران به جای تولیدکننده بهزاد محمدرضایی، مدیر فروش شرکت همیشه نو می گوید دولت هیچ حمایتی از تولید کننده نمی کند و تسهیلاتی را که تا کنون در نظر گرفته است کافی نیست. وی معتقد است در کشور ما بیشتر به یک تاجر بها می دهند تا کسی که کار تولید انجام می دهد. وی از موانعی که بر سر راه تولید کننده ها قرا دارد می گوید.
 • تبعیت ۹۴ درصدی اوپک از توافق کاهش تولید نفت تبعیت ۹۴ درصدی اوپک از توافق کاهش تولید نفت اوپک در ماه فوریه برای دومین ماه متوالی عرضه نفت خود را کاهش داده و کاهش عرضه قابل توجه عربستان موجب شده تا میزان تبعیت این سازمان از توافق کاهش تولید بالاتر برود.
 • تقدیر از برگزیدگان هفتمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی تقدیر از برگزیدگان هفتمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی هفتمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی امروز با حضور مرضیه شاهدایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، امیرحسین زمانی نیا، معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت، فاطمه تندگویان، مشاور وزیر نفت در امور بانوان و جمعی از مدیران ارشد صنعت پتروشیمی در هتل المپیک برگزار و از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.
 • آخرین قیمت سکه و ارز در بازار امروز/ربع سکه در بازار رکورد زد +جدول آخرین قیمت سکه و ارز در بازار امروز/ربع سکه در بازار رکورد زد +جدول به گزارش اسو پلاست، بر این اساس اعلام بانک مرکزی نرخ دلار در بازار امروز با ۱ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، 32هزار و 403ریال، پوند انگلیس با 21ریال افزایش قیمت ، 40هزار و 288ریال، یورو با 81ریال افزایش قیمت، 34هزار و 311ریال ارزش گذاری شد. همچنین نرخ هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید امروز ‌سه‌شنبه در بازار یک میلیون 181هزار تومان ، طرح قدیم یک میلیون و 198هزار تومان، نیم سکه 679هزار تومان، ربع سکه 379هزار تومان و سکه گرمی 235هزار تومان است.
 • امضای 12 قرارداد در حوزه پایین دستی صنعت نفت امضای 12 قرارداد در حوزه پایین دستی صنعت نفت 12 قرارداد پژوهشی به ارزش بیش از ٧٠٠ میلیارد تومان در حوزه پایین‎دستی صنعت نفت امضا شد. به گفته زنگنه این پروژه‎ها جزو مهم‌ترین طرح‎های تکنولوژیک به شمار می‎آیند.
 • پیشنهاد اتاق بازرگانی ایران در خصوص نرخ خوراک مجتمع های پتروشیمی پیشنهاد اتاق بازرگانی ایران در خصوص نرخ خوراک مجتمع های پتروشیمی اعتراض زنجیره ارزش افزوده در خصوص تغییر نرخ ارز مبادله ای به ارز آزاد برای خوراک مجتمع های پتروشیمی، با بررسی های کارشناسی دقیق و رای اکثریت اعضا پس گرفته شد.
 • ادامه مذاکرات توتال با شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه مذاکرات توتال با شرکت ملی صنایع پتروشیمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی درمورد آخرین اخبار از مذاکره این شرکت با توتال گفت: مذاکره با توتال همچنان ادامه دارد.
 • گواهينامه ملي رعايت حقوق مصرف‌كننده برای ژوبین قاسمی گواهينامه ملي رعايت حقوق مصرف‌كننده برای ژوبین قاسمی گواهينامه ملي رعايت حقوق مصرف‌كننده به ژوبین قاسمی، عضو هیات مدیره انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران رسید.
 • عرضه تولیدات خوشه ها در مرکز فروش تولیدات خوشه ها در ایلام عرضه تولیدات خوشه ها در مرکز فروش تولیدات خوشه ها در ایلام احتراما به اطلاع می رساند کسانی که تمایل دارند در مرکز فروش تولیدات خوشه ها در ایلام شرکت نمایند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با آقای صفایی 09124459351 تماس حاصل نمایند.
 • بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک آسیا برگزار می‌شود بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک آسیا برگزار می‌شود نمایشگاه بین المللی چایناپلاس بزرگترین نمایشگاه پلاستیک و محصولات پتروشیمی و بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک آسیا است که هرسال با برگزاری خود تمام علاقمندان و بازرگانان و بزرگترین شرکتهای این صنعت از ایران و سراسر دنیا را به خود جذب می کند.
 • آتش‌سوزی در پتروشیمی مروارید عسلویه6 مصدوم بر جا گذاشت آتش‌سوزی در پتروشیمی مروارید عسلویه6 مصدوم بر جا گذاشت مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیر عامل و مدیریت بحران سازمان منطقه ویژه پارس گفت: بر اثر آتش‌سوزی در پتروشیمی مروارید عسلویه شش نفر مصدوم شدند.
 • لزوم حرکت هماهنگ صنعت پتروشیمی با جهان لزوم حرکت هماهنگ صنعت پتروشیمی با جهان مدیر کنترل تولید شرکت ملی پتروشیمی با اشاره به شرایط استراتژیکی صنعت پتروشیمی گفت: صنعت پتروشیمی باید بتواند هماهنگ با جهان حرکت کند که برای رسیدن به این هدف الگویی تدوین شد و در این صنعت مورد استفاده قرار گرفت.
 • قیمت مواد پلیمری در بازار امروز +جدول قیمت مواد پلیمری در بازار امروز +جدول قیمت مواد پلیمری و پلاستیکی در بازار امروز دوشنبه 9اسفند به شرح جدول زیر است.
 • ساحل پلاستیکی در هاوایی +عکس ساحل پلاستیکی در هاوایی +عکس یکی از جنوبی ترین نقاط جزیره بزرگ هاوایی، ساحل کامیلو است که جریان های اقیانوس انواع زباله را از شمال غربی اقیانوس آرام همراه می آورد و در آن تخلیه می کند.
 • اطلاعیه وزارت صنعت در باره نمایشگاه چین اطلاعیه وزارت صنعت در باره نمایشگاه چین وزارت صنعت معدن و تجارت درباره شرایط نمایشگاه چین اطلاعیه ای خطاب به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کلیه استانها و کلیه تشکل های صادراتی ملی و استانی صادر کرد که متن این اطلاعیه را در ادامه می خوانید.
 • آخرین قیمت ها از بازار سکه و ارز +جدول آخرین قیمت ها از بازار سکه و ارز +جدول به گزارش اسو پلاست، بانک مرکزی نرخ انواع ارز را در بازار امروز اعلام کرد. بر این اساس دلار با ۱ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، 32هزار و 404ریال ، پوند انگلیس با 64ریال کاهش قیمت ، 40هزار و 267ریال، یورو با 7ریال افزایش قیمت، 34هزار و 230ریال ارزش گذاری شد. همچنین سکه تمام طرح جدید با کاهش ۲۰۰۰ تومانی قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۲۰۶ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با روند کاهشی قیمت به کانال ۱۱6 هزار تومان بازگشت.
 • تولید کنندگان را ارج دهیم تولید کنندگان را ارج دهیم فرهاد امینی معتقد است که نوسانات قیمت در خصوص مواد اولیه موجب می شود که تولید کننده نتواند تصمیم گیری درستی را در طولانی مدت داشته باشد. وی می گوید باید تولید کننده را به عنوان یک ارزش دید و قدر این ارزش را دانست.
 • لزوم اجرای آزمون‌های غیرمخرب در نفت و پتروشیمی لزوم اجرای آزمون‌های غیرمخرب در نفت و پتروشیمی دبیر چهارمین کنفرانس بین المللی آزمونهای غیرمخرب خواستار استفاده از آزمونهای غیرمخرب در بسیاری از حوزه‌ها همچون حمل و نقل ریلی، حمل ونقل هوایی، نفت، گاز، پتروشیمی و نیز ایمنی شهری شد.
 • چین بزرگترین خریدار و فروشنده کالا به ایران چین بزرگترین خریدار و فروشنده کالا به ایران میزان مبادلات تجاری ایران در ۱۱ ماه ابتدایی امسال نشان می دهد چین همزمان بزرگترین خریدار کالای ایرانی و از سوی دیگر مهمترین کشور صادرکننده کالا به ایران است.
 • قیمت مواد پلیمری در بازار امروز یکشنبه 8اسفند+جدول قیمت مواد پلیمری در بازار امروز یکشنبه 8اسفند+جدول انجمن صنایع همگن پلاستیک- قیمت مواد پلیمری و پلاستیک در بازار امروز به شرح جدول زیر است.

 

نماشگاه دوسلدورف اینتر پک با ایوار

نمايشگاه بين المللي صنعت پلاستيك،لاستيك و تجهيزات وابسته اصفهان