صفحه اختصاصی کمیسیون اقتصادی و بازرگانی

 • دعوت به اولین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط شهرک های صنعتی استان تهران دعوت به اولین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط شهرک های صنعتی استان تهران

  باسلام احتراما به استحضار می رساند کمیسیون بازرگانی _صادراتی انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران شما را به بازدید از غرفه ی خود در اولین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط شهرک های صنعتی استان تهران واقع در مرکز نمایشگاهی برج میلاد ، سالن B، غرفه h19 دعوت می نماید. لازم به ذکر است از اعضای انجمن نیز شرکت های سبلان پلاستیک، برادران لبانی و گرانول رباط کریم در سالن B دارای غرفه می باشند. این نمایشگاه 1 الی 4 اسفندماه 1395 و از ساعت 9 تا 16 برگزار می گردد.
 • نمایشگاه جهانی تخصصی ماشین‌آلات مستعمل جهان ReTec از 25 تا 27 آوریل سال 2017 (5 تا 7 اردیبهشت 1396) نمایشگاه جهانی تخصصی ماشین‌آلات مستعمل جهان ReTec از 25 تا 27 آوریل سال 2017 (5 تا 7 اردیبهشت 1396)

  به اطلاع می‌رساند، نمایشگاه جهانی تخصصی ماشین‌آلات مستعمل جهان ReTec از 25 تا 27 آوریل سال 2017 (5 تا 7 اردیبهشت 1396) همزمان با برگزاری نمایشگاه صنعت هانوفر ، در شهرآگزبورگ آلمان برگزار‌می‌شود. نمایشگاهی مرتبط با تمام صنایع: نمایشگاه ReTec، در این دوره نیز به‌عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه تخصصی ماشین‌آلات مستعمل جهان و تنها نمایشگاهی که در چنین گستره‌ی وسیعی از صنایع مختلف فعالیت دارد، مجموعه‌ای گسترده و متنوع از خطوط تولید و ماشین‌آلات مستعمل در زمینه‌های صنعتی مختلف را برای بازدیدکنندگان گردهم‌آو
 • کلاس آموزشی اسناد تجاری کلاس آموزشی اسناد تجاری

  به استحضار می رساند سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با همکاری موسسه آتیه داران روماک کلاس آموزشی با عنوان اسناد تجاری در روز سه شنبه مورخ 1395/11/26 از ساعت 9 الی 13 در محل ساختمان مرکزی وزارتخانه بلوار کشاورز خیابان نادری برگزار می نمایند. علاقه مندان می توانند به شماره تلفن های 77493120 و 7761665 تماس حاصل نمایند.
 • فرامین ده گاه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی فرامین ده گاه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

  احتراما به استحضار می رساند در تعاقب تلاش های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران به منظور رفع موانع تولید رقابت پذیر و بهبود محیط کسب و کار فعالان اقتصادی مصوبه ای از سوی معاونت محترم اول ریاست جمهوری در قالب فرامین ده گاه صادر و در جهت تدوین و اصلاح رویه های اجرایی به تشکل های غیردولتی ،کارفرمایی و اتاق های بازرگانی، تعاون و اصناف ایران مقرر گردیده تا با اعلام نظرات و پیشنهادات اعضای خود اقدام جدی در این مورد برداشته شود.
 • ارایه برنامه هدفگذاری صادرات سال 1396 ارایه برنامه هدفگذاری صادرات سال 1396

  احتراما به استحضار می رساند معاونت محترم صادرات سازمان توسعه تجارت ایران جهت دستیابی به الزامات و نیازمندی های بخش صادرات اعضای انجمن صنایع همگن پلاستیک، خواهان ارسال برنامه های هدفگذاری صادرات سال 1396 خود بر اساس فرم ذیل به این سازمان می باشند.
 • فراخوان ثبت نام در اولين نمايشگاه بين المللي تهران پلاست فراخوان ثبت نام در اولين نمايشگاه بين المللي تهران پلاست

  فراخوان ثبت نام در اولين نمايشگاه بين المللي تهران پلاست ٦-٩ مهرماه ٩٥- نمايشگاه بين المللي شهر آفتاب( تهران) ثبت نام : www.aresa.ir/tehran-plast اطلاعات بیشتر: 37651148-051 و 37650680-051 و 09338847974 خانم نظری خدمات اسپانسری و جانمایی اختصاصی 69-88556368-021
 • برگزاری همایش مشترک اتاق بازرگانی، صنایع و معادن کشاورزی تهران با دفتر صنعت و اقتصاد ایالت باواریا آلمان برگزاری همایش مشترک اتاق بازرگانی، صنایع و معادن کشاورزی تهران با دفتر صنعت و اقتصاد ایالت باواریا آلمان

  تاق بازرگانی، صنایع و معادن کشاورزی تهران با همکاری دفتر صنعت و اقتصاد ایالت باواریا آلمان و با حضور هیأت تجاری تخصصی در زمینه ماشین آلات و تجهیزات صنعتی و بانکداری به سرپرستی وزیر امور اقتصادی این ایالت در تاریخ یکشنبه 14 شهریور ماه 1395 مطابق با 4 سپتامبر 2016 اقدام به برگزاری یک همایش تجاری می نمایند.
 • هیأت تجاری از کشور پاکستان دیدار و مذاکره با هیأت تجار و بازرگانان پاکستان در تهران هیأت تجاری از کشور پاکستان دیدار و مذاکره با هیأت تجار و بازرگانان پاکستان در تهران

  یک هیأت تجاری از کشور پاکستان به سرپرستی رئیس سازمان توسعه تجارت پاکستان (وزیر مشاور) در زمینه های منسوجات، چرم، برنج، محصولات کشاورزی، برزنت و ... در روز سه شنبه 2 شهریور ماه 3195 در تهران حضور خواهد یافت.
 • در سمینار رقابت‌پذیری صنعتی مطرح شد : سقوط شدید بهره وری در بخش معدن/ کاهش درآمدهای نفتی یک فرصت است در سمینار رقابت‌پذیری صنعتی مطرح شد : سقوط شدید بهره وری در بخش معدن/ کاهش درآمدهای نفتی یک فرصت است

  سمینار رقابت پذیری صنعتی صنایع کوچک و متوسط 5 مرداد ماه با حضور جمعی از مدیران صنعتی به میزبانی کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران در محل این اتاق برگزار شد.
 • اعزام هیات تجاری به نمایشگاه لوازم خانگی مسکو (HouseHold Expo2016) اعزام هیات تجاری به نمایشگاه لوازم خانگی مسکو (HouseHold Expo2016)

  اعزام هیات تجاری به نمایشگاه لوازم خانگی مسکو (HouseHold Expo2016)

آخرین تصاویر