ارسال پاسخ

assoplast.com دعوت شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت های فعال برای مشارکت با شرکت‌های خارجی ۲ تير ۱۳۹۶

مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی از آمادگی شرکت‌های ترکیه‌ای برای سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های پتروشیمی ایران خبر داد.

مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی از آمادگی شرکت‌های ترکیه‌ای برای سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های پتروشیمی ایران خبر داد.

حسین علیمراد مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی  گفت: حضور سرمایه گذاران و مشارکت کنندگان در صنعت پتروشیمی  ایران تنها مشمول اجرای پروژه‌ های این بخش نمی شود، بلکه شرکت‌های تولیدی هم می توانند در این زمینه جذب سرمایه گذار جدید اقدام کنند و بخشی از سهام خود را به شرکت‌های متقاضی سرمایه گذار داخلی و خارجی ارایه کنند و بتوانند از منابع مالی جدیدی که ازمحل  سرمایه گذاری خارجی حاصل می شود را در مسیر اجرای پروژه های توسعه ای خود استفاده کنند.
علیمراد با بیان اینکه هم اکنون شرکت هایی از ترکیه آماده سرمایه گذاری و مشارکت با شرکت های پتروشیمی هستند، افزود: تمایل دارم مدیران را تشویق کنم اگر نیازی دارند شرکت های متمایل به سرمایه گذاری را به آنها معرفی کنم.
مدیرسرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی، ادامه داد: شاید بتوانیم به بهترین نحو از پتانسیل های خارجی در زمینه همکاری های جدید استفاده کنیم و قراردادهای جدید منعقد کنیم که برای ما امنیت مصرف به همراه داشته باشد.
وی با اعلام اینکه یکی از چالش‌های موجود شرکت‌های پتروشیمی صادرات است، یادآور شد: دیدگاه من این است، وجود فضای مناسب سرمایه گذاری در کشور مانند کیک بزرگی است، که شرکت های پتروشیمی هر کدام می توانند سهمی از آن داشته باشند.
علیمراد این نکته را یادآوری کرد: چرا ما نباید بتوانیم برای سرمایه گذاری‌های آتی و رفع مشکلات مالی که جلوی تولید را می گیرد از منابع ارزی که وارد کشور می شود، در مسیر توسعه بهره مند شویم.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار مرتبط