ارسال پاسخ

assoplast.com بازدید مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از قابلیت های صادراتی پتروشیمی بندر آنتورپ ۱۴ تير ۱۳۹۶

مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و رئیس بندر آنتورپ بلژیک در جریان دیداری راههای گسترش همکاری های دو جانبه را بررسی کردند.

 معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به همراه جمعی از مدیران صنعت پتروشیمی با  فرانک گی کنس(FrankGeerkens) رئیس بندرآنتورپ(port of Antwerp) واقع در کشور بلژیک دیدار کردند.

 بر اساس این گزارش، در این ملاقات مذاکراتی در زمینه آموزش HSE و آتش نشانی و همچنین استفاده از ظرفیت بندر آنتورپ برای صادرات محصولات پتروشیمی ایران و به نقاط  مختلف جهان انجام شد.

بر پایه این گزارش ، طرفین توافق  کردند در روند مذاکرات آتی خود راهه های افزایش همکاری های مشترک را در تمام ابعاد بررسی کنند.

همچنین در این دیدار، مدیران ارشد بندر آنتورپ از معاون مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی خواست تا از دومنطقه ویژه انرژی پارس  و ماهشهر بازدیدی داشته باشند .

گفتنی است، در جریان این دیدارهیئت ایرانی  در قالب یک تور دریایی از بندر صادراتی آنتورپ به ویژه قابلیت های صادرات محصولات پتروشیمی آن بازدید کردند.

بندر آنتورپ یکی از بزرگترین بنادر در جهان به شمار می‌آید. این یندر دومین بندر بزرگ اروپا و یکی از مراکز مهم حمل و نقل و تجارت در این قاره محسوب می‌شود. این بندر همچنین بزرگترین مجموعه یک پارچه پتروشیمی اروپا را در خود جای داده است.

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار مرتبط