ارسال پاسخ

assoplast.com تاکید مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر حمایت از سرمایه گذاری های جدید ۱۶ تير ۱۳۹۶

مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی درنخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران، از شرکت های صاحب نام بین المللی برای حضور درصنعت پتروشیمی کشورمان دعوت کرد.

 مرضیه شاهدایی معاون وزیر نفت درامور پتروشیمی امروز پنج شنبه (15 تیر ماه) درنخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی با محوریت سرمایه گذاری و توسعه به معرفی آخرین وضعیت تولید و نیز طرح های توسعه ای در صنعت پتروشیمی کشورمان پرداخت.

وی با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاری های جدید در صنعت پتروشیمی ایران اظهارکرد: این صنعت در مسیر توسعه قرار گرفته است و طرح های مختلفی در نقاط مختلف کشور در حال ساخت است.

به گزارش نیپنا؛ نخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی امروز با حضورسفیر ایران در اتریش، معاون وزیرنفت در امور پتروشیمی و بیش از 170 شرکت بین المللی از کشورهای مختلف اروپایی و غیراروپایی در اتاق بازرگانی اتریش-وین  آغاز به کار کرد.

هدف از برگزاری این همایش، بررسی روش ها، ابزارهای نوین برای توسعه بخش های میان دستی و پایین دستی صنعت پتروشیمی از طریق همکاری های مشترک، انتقال تکنولوژی و دانش فنی، جذب سرمایه گذاری های خارجی و همچنین حضور ایران در بازارهای رقابتی جهان است.

براساس این گزارش، این همایش دو روزه با هدف بررسی راهکارهای توسعه صنایع میان دستی و پایین دستی از طریق جذب سرمایه گذاران ملی و بین المللی و انتقال فناوری از طریق همکاری های مشترک با شرکت های مهم بین المللی برپا شده است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار مرتبط