ارسال پاسخ

بهره برداری از 8 طرح صنعتی با منابع صندوق توسعه ملی در 11ماهه 94 بهره برداری از 8 طرح صنعتی با منابع صندوق توسعه ملی در 11ماهه 94 ۸ اسفند ۱۳۹۴

براساس بررسی عملکرد 11 ماهه امسال صندوق توسعه ملی نشان می دهد که در این مدت هشت طرح صنعتی با عاملیت بانک صنعت ومعدن به بهره برداری رسیده است.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری بانک صنعت و معدن اعلام کرد: طرح های یاد شده از 41 میلیون یورو، سه میلیون و 500 هزار دلار و 78 میلیون درهم امارات منابع ارزی صندوق بهره مند شده و برای بیش از 540 نفر اشتغال ایجاد کرده اند.

بهره برداری از این طرح ها علاوه بر منابع ارزی، از 232 میلیارد ریال تسهیلات ریالی نیز استفاده شد و محل تامین 50 میلیارد ریال آن، منابع ریالی صندوق توسعه ملی و 182 میلیارد ریال نیز منابع داخلی بانک بود.

این طرح ها به پروژه های مرحله دوم فومن شیمی گستر در استان هرمزگان، نگین زره پارس در قزوین، صنایع تولیدی پلی استایرن انبساطی سهند در مازندران، کاشی پردیس آباده در فارس، لایه سبحان شرق در خراسان شمالی، آرمان پلیمر پردیس در اصفهان و طرح های صدرا الکترو مهبد و توسعه بین المللی راد صانع هیدج در قم تشکیل می دهند.

به گزارش ایلنا، بانک صنعت ومعدن در دو سال گذشته بیش از 10 میلیارد دلار گشایش اعتبار کرده که از این رقم 6 میلیارد دلار از خط اعتباری چین برای پروژه های بزرگی مانند قطار سریع السیر تهران- قم - اصفهان، هفت طرح فولاد استانی و پتروشیمی مسجد سلیمان صرف شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد