ارسال پاسخ

imbpa.com نمایشگاه ایران پلاست 2014 ۱۰ اسفند ۱۳۹۲

شنبه 26بهمن ماه 1392 نمایندگان تشکل های صنایع پلاستیک کشور به دعوت شرکت ملی صنایع پتروشیمی به دومین نشست هم اندیشی نمایشگاه ایران پلاست 2014 رفتند.

هادی زنوزی اصل رییس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اعلام کرد تاریخ نهمین، دهمین و یازدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست را 3 تا 7 مهرماه سال های 1397٬1395٬1393 می باشد.     

 مهندس هادی زنوزی اصل در تشریح فرایندانتخاب زمان نمایشگاه گفت: با توجه به مطالعات صورت گرفته و بررسی زمان برگزاری نمایشگاه های معتبر دنیا در سال های آینده پیشنهاد ما برگزاری این نمایشگاه در تاریخ 12 تا 15 شهریور ماه بود که در جلسه هم اندیشی با نمایندگان تشکل ها تاریخ 3 تا 7 مهرماه نهایی شد.                                                                            

زنوزی تاکید کرد تاریخ 3 تا 7 مهرماه به تایید مهندس نعمت زاده وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت رسیده است .همچنین جلسات هم اندیشی با تشکل ها ادامه خواهد داشت و در مقاطع زمانی مختلف از نظرات آنان استفاده خواهد شد. زنوزی انتخاب زمان نمایشگاه ایران پلاست را هم نتیجه همفکری و هم اندیشی با نمایندگان تشکل ها عنوان کرد .شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان مجری نمایشگاه آمادگی برگزاری این نمایشگاه را به صورت سالانه داشت اما بر اساس همفکری با تشکل ها تصمیم گرفته شد نمایشگاه همچنان به صورت دو سالانه برگزار شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار مرتبط