ارسال پاسخ

در راستای اهدای جایزه واحد برتر جشنواره «صنعت پلاستیک» تیم‌های ارزیاب خود را شناخت ۲۹ خرداد ۱۳۹۵

تخصیص تیم‌های ارزیابی به واحدهای متقاضی در راستای اهدای جایزه واحد برتر در نهمین جشنواره «صنعت پلاستیک» را، می‌توان مهم‌ترین نتیجه و دستاورد سومین نشست هیات‌داوران خواند.

 

به گزارش خبرنگار سایت انجمن همگن‌پلاستیک، سومین نشست هیات‌داوران نهمین جشنواره «صنعت پلاستیک» به میزبانی انجمن همگن پلاستیک، پنج‌شنبه، بیست و هفتم ماه جاری با حضور سایر اعضاء برگزار شد که تخصیص تیم‌های ارزیابی به واحدهای متقاضی را می‌توان جدی‌ترین دستاورد آن عنوان کرد.

هیات‌داوران در نشست یادشده به دو محور کلیات و اجرا پرداختند که ابتدا کلیات و پس از آن بخش اجرا به بحث و تبادل نظر  گذاشته شد.

در بخشی از این نشست، مهم‌ترین تفاوت برگزاری این دوره از جشنواره با دوره‌های پیشین در زمینه داوری، ارزیابی کمی و نتیجه‌گیری کیفی آن عنوان شد؛ در شرایطی که ارزیابی‌ها در دوره‌های گذشته توصیفی و قضاوتی بود و نتیجه‌گیری‌ها کمی، این دوره برعکس و متفاوت از دوره‌های گذشته است؛ به این گونه که عملیات ارزیابی کمی، اما نتیجه‌گیری آن کیفی‌ست، بر همین اساس می‌توان گفت وارد نسل نو و تازه‌ای از داوری شده‌ایم.

نگارش پرسش‌هایی براساس منطق و مبانی مدیریتی و همچنین رویکرد، اجرا و بازنگری درست توسط تیم ارزیاب از جمله مصوبات نشست سوم هیات‌داوران در زمینه برگزاری نهمین جشنواره «صنعت پلاستیک» بود.

همچنین در مرحله جزییات، ضمن تعیین ارزیاب‌ها، درمورد آموزش آنان نیز گفت‌وگو شد و در ادامه، گروه‌های ارزیاب به‌علاوه یک سر ارزیاب که ترجیحا باید از اعضای هیات‌داوران باشند، انتخاب شدند.

نهمین جشن «صنعت پلاستیک»، طبق روال هر سال برای اهدای جایزه واحد برتر با حضور تولیدکنندگان صنایع پلاستیک به میزبانی هتل المپیک، بیستم تیرماه برگزار می‌شود.

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

تصاویر مرتبط