ارسال پاسخ

اطلاعیه مربوط به شرکت در مجمع عمومی انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران اطلاعیه مربوط به شرکت در مجمع عمومی انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران ۱ تير ۱۳۹۵

اطلاعیه بسیار مهم هیات مدیره انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران در خصوص شرایط کاندیداتوری و رای دادن در انتخابات پیش روی هیات مدیره و بازرسان

اطلاعیه مربوط به شرکت در مجمع عمومی انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران

اعضای محترم انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران

باسلام و احترام

همان طور که اطلاع یافته اید، مجمع عمومی عادی نوبت دوم انجمن به منظور انتخاب اعضاء جدید هیئت مدیره و بازرسان انجمن، راس ساعت 17 روز 22/4/95، در محل انجمن برگزار خواهد شد. لذا بدین وسیله ضمن انتظار حضور بموقع از شما عزیزان و تاکید بر آن، موارد ذیل به اطلاع رسانده میشود.

1.      شرکت در جلسه مجمع عمومی و حق رای مخصوص اعضای اصلی و افتخاری(که دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنعت معدن تجارت می باشند) بوده ومنوط به پرداخت حق عضویت ها و تسویه آنها حداکثر تا 22/4/95 می باشد. لازم به ذکر است طبق ماده9 اساسنامه اعضائیکه در استان آنها انجمن همگن تاسیس شده نمی توانند در انتخابات شرکت نمایند.

2.      نامزدی برای انتخابات هیات مدیره و بازرسان ، مختص اعضای اصلی انجمن می باشد.

3.      هرعضو در مجمع عمومی دارای یک حق رای بوده و فقط می تواند نمایندگی یک عضو دیگر را داشته باشد.

4.      شرکت در مجمع عمومی به نمایندگی از طرف عضو دیگر، منوط به ارایه وکالتنامه رسمی و یا ارایه فرم وکالت تکمیل شده(اصل برگه وکالتنامه باید از دفتر انجمن تهیه شود) توسط مدیر موسسه به همراه سر برگ رسمی واحد مربوطه و مهر و امضاء صاحب امضاء مجاز و تحویل و ثبت آن در دفتر انجمن قبل از 22/4/95 می باشد.

5.      کاندیدای شرکت در انتخابات، می بایست از 1/4/95 تا10/4/95، کلیه مدارک خود اعم از مدارک تحصیلی، سابقه فعالیت صنفی و اجتماعی و تسویه حق عضویت تا پایان سال 95 ، خود را جهت اعلام نام نامزدها در سایت انجمن به دفتر انجمن تحویل و رسید دریافت دارند. در غیر این صورت امکان نامزدی در روز  انتخابات و در مجمع وجود نخواهد داشت.

6.       همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی ، شناسنامه ، پاسپورت ، گواهینامه  که حاوی مولفه های نام و نام خانوادگی شماره ملی ، نام پدر ، تاریخ تولد  باشد ) برای همه کسانی که در مجمع حضور دارند و میخواهند رای خود را به صندوق بریزند اجباری است.

 

هیئت مدیره انجمن صنایع همگن پلاستیک

رونوشت:

1-انجمن ملی پلاستیک ایران- جهت اطلاع رسانی و اقدام مقتضی بین انجمن های عضو

1-انجمن های همگن استانی-جهت اطلاع رسانی بین اعضای احتمالی مشترک

اطلاعیه مربوط به شرکت در مجمع عمومی انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار مرتبط