ارسال پاسخ

برگزاری نهمین جشنواره صنعت پلاستیک ، جایزه ملی، برترین‌های خود را شناخت برگزاری نهمین جشنواره صنعت پلاستیک ، جایزه ملی، برترین‌های خود را شناخت ۲۱ تير ۱۳۹۵

در نهمین جشنواره صنعت پلاستیک جایزه پژوهش نمونه به مجتمع پلاستیک طبرستان تعلق گرفت. همچنین جایزه واحد نمونه صادراتی به شرکت لوله گستر خادمی، تقدیر نامه دو ستاره به شرکت پرهام پلاستیک آریا و شرکت یزد بسپار و تقدیر نامه سه ستاره نیز به شرکت صبوران پلیمر، مجتمع پلاستیک طبرستان و شرکت لوله گستر خادمی تعلق گرفت.

برگزاری نهمین جشنواره صنعت پلاستیک

جایزه ملی، برترین‌های خود را شناخت

تصاویر بیشتر را در گالری مربوطه دنبال کنید(کلیک کنید)

نهمین جشنواره صنعت پلاستیک عصر روز گذشته با حضور جمعی از صنعتگران و فعالان این حوزه در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک برگزار و در جریان آن از شرکت های برتر تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار انجمن همگن پلاستیک استان تهران، میرحیدری، رییس هیات مدیره انجمن همگن پلاستیک استان تهران در این مراسم با اشاره به رکود اقتصادی و مشکلات پشت سر گذاشته این صنعت در سال های اخیر گفت: اعضای هیات مدیره در طی این سال ها کوشیدند تا کارهای ارزنده برای صنعت پلاستیک انجام بدهند. میر حیدری ضمن تشکر از اعضای هیات مدیره، اظهار کرد: از تمامی اعضا می‌خواهم ما را در انتخاب هیات مدیره پیش رو که 22 تیر ماه در محل انجمن برگزار می شود یاری کنند.

محمدرضا مونسان، رئیس کمیسیون فرهنگی نیز در این مراسم با بیان اینکه انجمن صنایع پلاستیک ایران درسال 1378 تاسیس و در ابتدای سال 1379 به ثبت رسید، گفت: کمیسیون فرهنگی تلاش دارد همکاری تنگاتنگی را باسایر انجمن های مرتبط برای حل مشکل صنعت پلاستیک داشته باشد.

حسین ابوئی مهریزی معاون برنامه ریزی وزارت صنعت معدن و تجارت نیز با اشاره به اینکه این انجمن ویژگی هایی دارد که تعاملات و ارتباطش فقط در چارچوب پست و مقام نیست از سهم کم ایران در بازارهای جهانی انتقاد کرد و گفت: ما سهم یک درصدی از جمعیت دنیا را داریم و با وجود امکاناتی نظیر نفت، گاز و وسعت سرزمین و تنوع اقلیمی حتی یک درصد هم از تجارت و انتقال تکنولوژی در دنیا نداریم. وی ادامه داد: مشکلاتی نظیر کمبود مواد اولیه، مشکلات بانک ها، فرآیند های اداری وجود دارد اما به نظر می رسد ما در زمینه تفکر و تدبر هم دچار مشکلاتی هستیم که باید آن‌ها را بر طرف کنیم.

کاوه سلیمی، حامی نهمین جشنواره پلاستیک و  مدیراجرایی شرکت نکو بهینه ماشین  نیز در این مراسم گفت: شرکت NBM یک مجموعه 52 نفری است که مدت 14 سال است که در حال فعالیت است و عمده کار این شرکت در زمینه تزریق پلاستیک، لوازم جانبی، روغن هیدرولیک، لوازم یدکی، اقلامی است که در این شرکت فروخته می شود.  

وی با اشاره به اینکه این شرکت موفق شده تا کنون بیش از دو هزار دستگاه تزریق پلاستیک را به 700 مشتری در بخش های مختلف صنعت بفروشد، ادامه داد: ما در تلاش هستیم که خدمات متفاوتی را از همان ابتدا به مشتری ارائه دهیم. کاوه سلیمی گفت: یکی از ارکان مهمی که باعث شده این شرکت جز دو شرکت برتر بازار قرار بگیرد ارائه خدمات پس از فروش با شیوه های نوین است.

پورقاضی رئیس و عضو هیات داوران نهمین جشنواره صنعت پلاستیک نیز با اشاره به تغییرات قابل توجه در این دوره از جشنواره گفت: در این دوره حدود 24 کاندیدا داشته ایم. وی با بیان اینکه این جشنواره در چهار بخش واحد برتر صنعت، واحد نمونه صادراتی، طرح پژوهشی برترو واحد نمونه سبز برگزار شد گفت: در جریان ارزیابی عملکرد گذشته سعی کردیم ازالگوهای جهانی برای ارزیابی کاندیدا استفاده کنیم.

مهندس ترک، ارزیاب ارشد نیز در این باره با بیان اینکه  ایجاد فضای رقابتی برای بهبود توسعه سیستم های مدیریتی، تشویق بنگاه برای خود ارزیابی توسط پرسش‌نامه و ایجاد فضایی برای تبادل تجربیات موفق را از اهداف جایزه خواند گفت: در سال گذشته جایزه ای بود با عنوان جایزه مدیران موفق که سازمان‌هایی به عنوان سازمان نمونه اعلام می شدند اما در جایزه جدید در پنج سطح تقدیرنامه دو ستاره، تقدیرنامه سه ستاره، تندیس بلورین، تندیس زرین انجام می شود که در آن لزوم ضرورت جایزه مدیران موفق از بین رفت. وی گفت این پنج سطح نشان می دهد که سازمان های مختلف چگونه به سمت تعالی حرکت می کنند.

در پایان این مراسم از شرکت های برتر تقدیر شد. در نهمین جشنواره صنعت پلاستیک جایزه پژوهش نمونه به مجتمع پلاستیک طبرستان تعلق گرفت. همچنین جایزه واحد نمونه صادراتی به شرکت لوله گستر خادمی، تقدیر نامه دو ستاره به شرکت پرهام پلاستیک آریا  و شرکت یزد بسپار و تقدیر نامه سه ستاره  نیز به شرکت صبوران پلیمر،  مجتمع پلاستیک طبرستان و شرکت لوله گستر خادمی تعلق گرفت.    

 

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد