ارسال پاسخ

assoplast.com هیات مدیره جديد همگن پلاستیک حمایت خود را از نمایشگاه تهران پلاست اعلام کرد ۱ شهریور ۱۳۹۵

بعد از ظهر روز گذشته31 مرداد جلسه هیات مدیره جدید انجمن همگن پلاستیک با حضور اعضای داخلی این مجموعه برگزار شد.

این جلسه با حضور جواد هوبه فکر، ابوالفضل شیخ نجفی، مجید میر حیدری، مهدی باستانی فر به عنوان اعضای هیات مدیره جدید و مرتضی نیک سرشت به عنوان دبیر انجمن  و تعدادی از پرسنل انجمن همگن پلاستیک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار همگن پلاستیک،  در این جلسه پرسنل این مجموعه به معرفی خود پرداختند و هیات مدیره سوالاتی از هر یک از پرسنل مطرح کردند که به سوالات آنها پاسخ داده شد.

طی این جلسه اعضای هیات مدیره به عملکرد نشریه انجمن در طول سالهای گذشته پرداختند و راههای بررسی بهبود شرایط داخلی نشریه و سایت را مورد بررسی قرار دادند.

 مرتضی نیک سرشت هم به عنوان دبیر انجمن در این جلسه گفت: ساختار بازرگانی باید درست شود تا بتوان در این صورت شرایط متفاوتی ایجاد کرد.

در این جلسه جواد هوبه فکر از اعضای هیات مدیره جدید خواست برای بهتر شدن روند کار هر هفته یکی از اعضا در محل انجمن حضور پیدا کنند و این موضوع مورد تایید  قرار گرقت.

رئیس هیات مدیر انجمن همگن پلاستیک با بیان اینکه مدت زیادی است که از انتخابات هیات مدیره جدید می گذرد گفت: کارها عقب افتاده است و باید روند کارها  هرچه سریعتر بهبود یابد.

مجید میر حیدری به عنوان نایب رئیس نیز با تاکید به حمایت انجمن همگن پلاستیک از نمایشگاه تهران پلاست گفت: وضعیت مدیر مالی باید هرچه سریعتر مشخص شود .

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد