ارسال پاسخ

مدیر روابط عمومی شرکت زیباسازان: طی سال‌های اخیر فضا برای ورود و حضور دلال‌ها مناسب شده است ۱۴ آذر ۱۳۹۵

«متاسفانه در بخش مواد اولیه با مشکلات زیادی مواجه هستیم و اوضاع مناسبی نداریم. زیرا به دلیل برخی مسائل نظیر تحریم‌ها، طی سال‌های اخیر باعث شده‌اند فضا برای ورود و حضور دلال‌ها مناسب شود.» این را رضا مزینانی مدیر روابط عمومی شرکت زیباسازان کرمان می گوید. وی طی گفت و گو با اسو پلاست که مشروح آن را در شماره 244مجله «صنایع همگن پلاستیک» خواهید خواند به بررسی معضلات و مشکلات در حوزه پلیمر پرداخته است که در ادامه بخشی از این گفت‌وگو را می‌خوانید:

با توجه به اینکه شما در برخی بازارهای جهانی حضور دارید، تا چه حد کیفیت کالاهای ایرانی را دربرابر تولیدات چینی و ترکیه‌ای موجه و موردقبول می دانید؟
ببینید شاید الان من از کالاهای خودمان تعریف کنم نوعی خودستایی به نظر برسد اما واقعیت این است که ما یک سر و گردن از این دو کشور بالاتر هستیم. آنچه که باعث می شود بازار جهانی آشنایی بیشتری به کالاها و بازار این دو کشور داشته باشند این است که دسترسی آنها به این جایگاه‌ها نسبت به ایران فراهم‌تر است. ضمن اینکه تحریم‌ها تا حدود زیادی دست و بال تولیدکننده ایرانی را بسته است. البته اینکه می گویم یک سر و گردن بالاتر از ترکیه و چین هستیم به این معنی نیست که در تمامی مسائل پیش هستیم اما قطعا در ایده، رنگ و تنوع محصولات ما جلوتر هستیم.


در بخش مواد اولیه در چه شرایطی قرار داریم؟
متاسفانه در این بخش با مشکلات زیادی مواجه هستیم و اوضاع مناسبی نداریم. زیرا به دلیل برخی مسائل نظیر تحریم‌ها، طی سال‌های اخیر باعث شده‌اند فضا برای ورود و حضور دلال‌ها مناسب شود. به همین دلیل شرکت‌ها تولید کنند مثل ما نمی توانند با شراکت‌های تولیدکننده مواد اولیه ارتباط بگیرند . لذا مواد اولیه به میزان مناسب تامین نمی شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد