ارسال پاسخ

assoplast.com مجمع ماشین سازان، هیات مدیره جدید خود را شناخت ۱ دى ۱۳۹۵

اکثریت اعضای هیات مدیره انجمن صنایع همگن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری در انتخابات اخیر تغییر کرد.

به گزارش اسوپلاست روز گذشته انجمن صنایع همگن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری با وجود تاخیر 3 ساعته موفق شد، انتخابات هیات مدیره خود را برگزار کند. در این انتخابات که افرادی نظیر هرویک یاریجانیان، مهرداد منصوری، هنریک اصلانیان، غلامحسین خلیلی میلانی، ادوین نوریان، محسن مدبری، رایموند بغوزیان، بهزاد قاسمی، آربی وارترنیان، بهزاد قاسمی، مرتضی ترکمنی، هروی ابراهیم و حسین پورنیک حضور داشتند، قرار بود طبق اعلام قبلی در ساعت 14:30 آغاز شود، اما به دلیل عضو گیری و ثبت نام با بیش از 3 ساعت تاخیر حوالی ساعت 18 آغاز شد. مسئله‌ای که موجبات ناراحتی و نارضایتی حاضران و حتی رئیس هیات مدیره را فراهم آورد.
بطوری که هرویک یاریجانیان رئیس هیات مدیره سابق این انجمن با حضور در پشت تریبون اعلام کرد این قبیل اتفاقات طی دوسال گذشته بطور مداوم در انجمن رخ داده که دلیل آن به نبود هماهنگی میان اعضای هیات مدیره بازمی گردد. وی ادامه داد: من به عنوان رئیس هیات مدیره به هیچ عنوان در جریان این برنامه نبودم و مانند دیگران غافلگیر شدم.این فعال عرصه ماشین سازی  اتفاقات پیش از آغاز انتخابات را نرمال ندانست و با بیان یک خاطره صنعتی گفت: امیدوارم هیات مدیره بعدی بر پایه نظم و انسانیت کار کند و درگیر داستان های اقتصادی شخصی نشود.
به هرحال پس از کشمکش‌های اولیه ثبت نام این انجمن به پایان رسید و در آغاز برنامه هرویک یاریجانیان به ایراد سخنرانی و ارائه گزارش عملکرد انجمن پرداخت . پس از وی به ترتیب مدیر مالی و خزانه دار به ارائه گزارش پرداختند و با پایان صحبت‌های آنان هیات رئیسه تشکیل و برنامه انتخابات هیات مدیره آغاز شد. سپس کاندیداها هر کدام با حضور در پشت تریبون به مدت یک دقیقه خود را معرفی و از اهداف خود گفتند و بعد از آن روند رای گیری آغاز شد.
در پایان بغوزیان و یاریجانیان مشترکا جایگاه نخست بدست آوردند و بهزاد قاسمی، آربی وارترنیان،  مرتضی ترکمنی به ترتیب در جایگاه سوم تا پنجم قرار گرفتند. همچنین حسین پورنیک با رای اکثریت به عنوان بازرس این انجمن انتخاب شد و هنریک اصلانیان و محسن مدبری اعضای علل بدل هیات مدیره انجمن صنایع همگن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری شدند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد