ارسال پاسخ

مجمع ششم انجمن همگن پلاستیک برگزار شد آرام اما پر بار ۵ دى ۱۳۹۵

بعداز ظهر روز گذشته با برگزاری ششمین مجمع انجمن همگن پلاستیک استان تهران، این انجمن، اعضای هیات مدیره جدید دخود را شناخت.

 به گزارش اسوپلاست، روز گذشته چهارم دی‌ماه مجمع عمومی انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران با حضور گسترده اعضای انجمن درمحل اتاق بازرگانی برگزار شد.
مجمع یادشده، پیش از آغاز رسمی، به دنبال برنامه‌ریزی‌های انجام شده دقیق و خالی از حواشی خاصی برگزار شد تا صنعت پلاستیک، شاهد برگزاری مجمعی آرام و البته پرباری باشد.
وجود نظم در برگزاری مراسم از ابتدای ثبت نام‌ها تا پایان شمارش آرا، فضای آرام و به‌دور از تنش، تعداد بالای شرکت‌کننده، اتحاد و همگرایی، رضایت عمومی از برگزاری مراسم و محل برگزاری متناسب با حوزه صنعت را می‌توان مصداقی بر پرباری این مجمع خواند.
این مجمع بعد از ثبت نام اعضا برای شرکت در انتخابات و تعیین هیات مدیره جدید که برخلاف سایر انتخابات این‌چنینی به دور از هر حاشیه‌ای انجام شد، با اخذ رای از اعضا به انتخاب هیات رییسه خود پرداخت که به ترتیب مهرداد صادقی نکو، محمد ملامحمد، مهدی پورقاضی سعید صبوری و سید حسن میرحیدری، به عنوان رییس، نایب رییس، ناظر اول و دوم و منشی کار خود را آغاز کردند.
بعد از انتخاب هیات رییسه، گزارشی از عملکرد هیات مدیره قبلی و گزارش صورت مالی قرائت شد که با رای گیری این گزارش به تصویب اعضا رسید.
در ابتدا 14نفر کاندید شدند که از بین آنان و از مجموع 228 رای اخذ شده، علی معینی فر با 134 رای، محمدبختیاری و ژوبین قاسمی با 131 رای، مهدی باستان فر با129 رای و ابوالفضل شیخ نجفی با 120 رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و علیرضا ترک با 93 رای و سعید زکایی با91 رای به عنوان علی البدل انتخاب شدند.
همچنین جواد هوبه فکر با 120 رای به عنوان بازرس اصلی و محمدرضا لبانی با 96رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
مجمع ششم انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران پیش از این یک‌بار در تیر ماه برگزار شده بود که به علت حواشی پیش‌آمده مجددا روز گذشته برگزار شد که طی برنامه‌ای مدون و منظم نتایج یادشده حاصل شد.


حواشی:
-    گفت‌وگو سید جواد و سید حسن میر حیدری پیش از آغاز رای‌گیری
-    گفت‌وگوی صمیمانه احسان منشی و مهدی باستان‌فر که نام آنان در دو لیست متفاوت به چشم می‌خورد
-    نوسان نفس‌گیر آرا که جذابیت بسیاری را برای حضار به همراه داشت
-    انتقاد پورقاضی از حضور و رای عده‌ای که هیچ شناختی نسبت به حوزه پلاستیک نداشتند؛ فعلی که البته آن را غیر قانونی هم ندانست. او در بخشی از صحبت‌های خود گفت: در انتخابات اتاق‌ها فقط شخص مدیرعامل باید در محل رای گیری شرکت کند، از این‌رو به نظر می‌آید که این تغییر در اساسنامه انجمن هم باید ایجاد شود.
-    بعد از پایان رای گیری، علی معین‌فر که با اخذ 134 رای نفر نخست این انتخابات بود، تمامی اعضا را به دوستی و مودت دعوت کرد تا با کنار گذاشتن کدورت‌ها به پیشرفت و پیروزی صنعت و صنعت‌گر بپردازند.
-    در هنگام پذیرایی که جمعیت بسیاری در سالن حضور داشتند، سید جواد میرحیدری، رییس هیات مدیره دوره پنجم، شخصا مشغول به سرو چای شد که این کار او در نوع خود بی‌سابقه بود.

گزارش تفصیلی مجمع ششم را در دویست و چهل و پنجمین شماره نشریه «صنایع همگن پلاستیک» بخوانید.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد