ارسال پاسخ

مدیرعامل شرکت آذین گستر در گفت‌وگو با اسوپلاست: نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تفاوتی با دوره‌های قبل نداشت ۱۱ دى ۱۳۹۵

مدیرعامل شرکت آذین گستر گفت: به نظرم این دوره نمایشگاه چاپ و بسته بندی تفاوت چندانی با دوره‌های قبل نداشت. هرچند به نظر می‌رسید که تعداد بازدیدکنندگان این دوره نسبت به دوره قبل بیشتر بوده و هر آنچه که به عنوان هدف برای خودمان تعریف کرده بودیم را بدست آورده‌ایم.

از نمایشگاه چاپ و بسته بندی به عنوان مهمترین رویداد در زمینه صنعت چاپ و بسته‌بندی کشور و محلی برای ارائه آخرین دستاوردهای داخلی و بین‌المللی در این زمینه یاد می‌شود با این حال به عقیده بسیاری از فعالان این حوزه کیفیت برگزاری آن، محصولاتی که در این نمایشگاه در معرض نمایش و بعضاً فروش گذاشته شد، میزان استقبال از آن به ویژه از سوی بازدیدکنندگان تخصصی و حتی زمان برگزاری آن که تقریباً هر دوره با تعطیلات کریسمس هم زمان می‌شود همواره مورد انتقاد بوده است.
در همین خصوص میلاد کاظمی پور، مدیرعامل شرکت آذین گستر در گفت و گو با اسو پلاست گفت:  با وجود اینکه سه بار در این نمایشگاه حضور داشته ام اما همیشه برای من پربار بوده است. البته این نخستین دوره است که به عنوان ماشین ساز در آنجا حضور داشتم و دو دوره قبل به عنوان تولید کننده ظروف کاغذی شرکت می کردم.
وی در خصوص تفاوت این دوره با دوره های پیشین نمایشگاه  افزود: به نظرم تفاوت چندانی با دوره های قبل نداشت. هرچند به نظر می رسید که تعداد بازدیدکنندگان این دوره نسبت به دوره قبل بیشتر بود و هر آنچه که به عنوان هدف برای خودمان تعریف کرده بودیم و در این نمایشگاه شرکت کرده بودیم، بدست آوردیم.
این فعال حوزه ماشین سازی درباره حوزه فعالیت خود گفت: ما اوایل حوزه فعالیت‌مان تولید ظروف یکبار مصرف بود. اما بعد از مدتی تصمیم گرفتیم که وارد حوزه ماشین سازی بشویم و ابتدا دستگاه های مکمل تولید کردیم و بعد از مدتی هم موفق شدیم دستگاه‌های اصلی تولید و امروز هم تولیدات خودمان که ماشین‌های لیوان زنی هستند را ارائه کنیم که در نمایشگاه اخیر چاپ و نشر هم دستگاه‌های ما با استقبال خوبی روبرو شد.
مدیرعامل شرکت آذین گستر تصریح کرد: این دستگاه‌ها ساعتی دو الی سه هزارتا تولید می کنند که نسبت به مشابه چینی پانصد عدد بیشتر تولید می کنند.
کاظمی پور  در پایان در توضیح مشخصات دستگاه های تولید شده در کارخانه‌هایشان افزود: دستگاه های ما با بدنه استیل و  دارای کانتر، سنسور، دوخت سر و... است و تعداد تولید در دقیقه حدود 60عدد است و نواقص قبل را رفع و دستگاه را مجهز به چرخ دنده کرده ایم که سرعت کار بالا برود و از همه مهمتر با برق تک ‌فاز هم کار می کند و این شرایط را فراهم می کند که در خانه هم بتوانند از آن استفاده کنند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار مرتبط