ارسال پاسخ

مدیرعامل شرکت پیوند ایرانیان: سهولت صادرات، جدی‌ترین هدف ماست ۱۲ دى ۱۳۹۵

بابک حدادی سهولت در امر صادرات و دستگیری از شرکت‌های تولیدی کوچک برای فعالیت در عرصه صادرات را از مهم‌ترین اهداف تشکیل شرکت پیوند ایرانیان عنوان می‌کند.

بابک حدادی، مدیرعامل شرکت پیوند ایرانیان، درتعریف این شرکت، آن را یک شرکت «EMC» که مدیریت صادرات باشد، عنوان می‌کند و در ادامه به خبرنگار اسوپلاست می‌گوید: چنین شرکت‌هایی در اصل در حوزه صنعت برای ارائه خدمات صادراتی به شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدی تشکیل می‌شوند.
او در این‌باره می‌افزاید: متاسفانه بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدی کوچک یا تازه تاسیس، یا کار صادرات را به خوبی بلد نیستند یا تشکیل دپارتمان و واحد صادرات برای آن‌ها به صرفه نیست که در همین زمینه شرکت مدیریت صادرات پیوند ایرانیان باتوجه به شناخت، تجربه و تسلطی که بر فضای صادرات دارد، می‌تواند بستر چنین مهمی را برای چنین شرکت‌هایی فراهم کند.
حدادی درباره زمان تاسیس این شرکت با بیان این‌که مدیریت صادرات پیوند ایرانیان از بیست و هشتم فروردین ماه سال جاری به طور رسمی تشکیل شده است، ادامه می‌دهد: تمامی مجوزهای فعالیت این شرکت اخذ شده و در ترکیب اولیه هیات مدیره آن از هر تشکلی یک نفر به عنوان نماینده با سهام مساوی حضور دارد تا در ادامه سهام آن بین واحدهای متقاضی در هر تشکلی قسمت شود.
او درباره حضور این شرکت در مجامع بین‌المللی نیز اظهار می‌کند: حضور در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران در رم ایتالیا با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان ایشان و همچنین سفرای دو کشور از جمله برنامه‌های بین‌المللی ما بوده است که در آن‌جا به ارائه محصولات پلاستیکی برخی واحدهای تولیدی داخلی پرداختیم.
حدادی در پایان صحبت‌های خود هدف از نشست اخیر اعضای این شرکت با تنی‌چند از اعضای هیات مدیره انجمن صنایع همگن پلاستیک تهران که چندی پیش برگزار شد را بررسی نحوه فعالیت شرکت پیوند ایرانیان، تعیین هیات مدیره جدید و تصمیم‌گیری‌های مالی عنوان می‌کند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار مرتبط