ارسال پاسخ

کارشناس فروش مجموعه آریا: نمایشگاه ایران پلاست درجا می زند ۱۴ دى ۱۳۹۵

کارشناس فروش مجموعه آریا گفت: ما در نمایشگاه چاپ و بسته بندی حضور داشتیم و با رضایت آنجا را ترک کردیم و از نمایشگاه اخیر ایران پلاست به مراتب بهتر بود و برخلاف ایران پلاست هرسال رشد می‌کند و بهتر می شود.

محمد زجاجی  طی گفت و گو با اسو پلاست در خصوص نمایشگاه اخیر چاپ و بسته بندی گفت: ما در این نمایشگاه حضور داشتیم و با رضایت آنجا را ترک کردیم. وی تصریح کرد: به نظر من بازدیدکنندگانی که ما به خاطر آنها در این نمایشگاه شرکت کردیم، حضور داشتند و از غرفه ما دیدن کردند. ما نمایشگاه های زیادی در تهران یا شهرستان‌ها شرکت می کنیم که در حوزه پلاستیک هستند ولی به  نظر من بیست و دومین دوره نمایشگاه چاپ و بسته بندی از نمایشگاه اخیر ایران پلاست به مراتب بهتر بود. نکته جالب توجه درباره این نمایشگاه این است که هر دوره نسبت به دوره قبل بهتر می شود و برخلاف ایران پلاست هرسال رشد می کند و بهتر می شود.
زجاجی در ادامه به مشکلات ایران پلاست اشاره کرد و گفت: امسال این نمایشگاه در ضعیف ترین وضعیت خود برگزار شد. زیرا از یک سو بسیاری از شرکت‌ها آنجا حضور نداشتند و از سوی دیگر برخی شرکت ها تمایلی برای حضور در این دوره نمایشگاه از خود نشان ندادند. ضمن اینکه نمایشگاه ایران پلاست طی سال هایی که برگزار شده است به هیچ عنوان پیشرفت خاصی نداشته است. به نوعی همیشه یا حداقل طی دوره های اخیر«درجا» زده است.
وی همچنین درباره دلایل حضور در نمایشگاه ها گفت: یکی از دلایلی که ما در اکثر نمایشگاه ها شرکت می کنیم، صرفا حضور در میان فعالان این حوزه است برای این امر نیاز به شرکت در نمایشگاه ها است. اما دلیل دوم مربوط به مشتری ها است. زیرا با حضور در نمایشگاه ها نه تنها با مشتری های ثابت خودمان دیدار و گفت و گو می کنیم بلکه فضای نمایشگاه موجب می شود زیمنه جذب مشتری های جدید فراهم شود.
کارشناس فروش مجموعه آریا در خصوص حضور یا عدم حضور در نمایشگاه تهران پلاست که به زودی برگزار می شود نیز گفت: ما در این نمایشگاه حضور نخواهیم داشت. زیرا این مسئله در هیات مدیره مطرح شد اما تمایلی برای حضور در این نمایشگاه وجود ندارد. 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اخبار مرتبط